Hakkımızda

      Sefa ahşap Bolu'da öncü ve başarılı ahşap işleriyle ismini duyurmuş köklü bir firmadır. İşletmemiz 1993 yılında kurulmuş olup o zamandan beri kullandığı kaliteli malzemeleri, ahşap sektörüne getirdiği yenilikler, satıştan sonra sunduğu dürüst ve mükemmel müşteri hizmetleri ile üne kavuşmuştur.Bunun yanında Bolu ve Türkiye çapında birçok projeye imza atmıştır.

      Yüksek kalitedeki ahşap ürünlerimizi bünyemizde barındırdığımız uzman kadromuza borçluyuz. Kadromuzda iç dekorasyon uzmanları ve tecrübeli ustalar yer almaktadır.Böyle olunca mükemmel ve kusursuz üretimler ortaya çıkmaktadır.

       Sefa Ahşap olarak en önemli hedefimiz en iyi kalitedeki malzemeleri kullanmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Tabi bunu yaparken müşterilerimizin isteklerini karşılamaya azami önem vermekteyiz.

        Sizi Bolu'da Sefa Ahşap ve Dekorda görmekten ve ağırlamaktan çok mutlu olacağız. Ahşap sektörü gelişmekte olan piyasa olduğu için, bu yöndeki talepler gün geçtikçe büyümektedir. Biz de sizin taleplerinizi karşılamak için elimizden gelen her türlü yardımı yapmaya hazırız.

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal